تاریخ انتشار : شنبه 21 خرداد 1401 - 18:26
52 بازدید
کد خبر : 198537

دانلود زیرنویس مستند The Janes 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند The Janes 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس مستند The Janes 2022 این مستند HBO به زنان فعالی می‌پردازد که برای تشکیل جین، یک گروه مخفی که در سال‌های قبل از Roe v. «جینز» یک مستند سرراست و سخنگو از HBO است که تاریخچه مختصری از جین کالکتیو، یک گروه مخفی سقط جنین در شیکاگو در اواخر دهه ۱۹۶۰ و اوایل

دانلود زیرنویس مستند The Janes 2022 این مستند HBO به زنان فعالی می‌پردازد که برای تشکیل جین، یک گروه مخفی که در سال‌های قبل از Roe v. «جینز» یک مستند سرراست و سخنگو از HBO است که تاریخچه مختصری از جین کالکتیو، یک گروه مخفی سقط جنین در شیکاگو در اواخر دهه ۱۹۶۰ و اوایل دهه ۷۰ ارائه می دهد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس مستند The Janes 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس مستند The Janes 2022 تصمیم دادگاه عالی سال ۱۹۷۳ که از حق زنان برای سقط جنین حمایت می کرد، هنوز صادر نشده بود، به این معنی که این روش در اکثر ایالت ها غیرقانونی بود، و زنان دارای حاملگی ناخواسته را مجبور می کرد به ارائه دهندگان سقط جنین استثمارگر (مانند مافیا) مراجعه کنند. ) یا متوسل شدن به روش های خطرناک برای سقط جنین.

این وضعیت – و روحیه می‌توانی آن زمان که توسط جنبش‌های حقوق مدنی و آزادی زنان پرورش داده شد – جرقه‌ای را برای اعضای جین برانگیخت.

این مستند که توسط تیا لسین و اما پیلدز کارگردانی شده است، اساساً بر شهادت داوطلبان زن جین کالکتیو تکیه دارد و تلاش‌های آنها را از ابتدا – زمانی که گروه صرفاً یک سرویس ارجاع بود – تا آخرین روزهای مبارزه با مجریان قانون دنبال می‌کند.

زیرنویس مستند The Janes 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Janes 2022 در نهایت، گروه جین نزدیک به ۱۱۰۰۰ سقط جنین تا زمانی که Roe v. (اگرچه فشار مجدد برای قوانین محدودکننده سقط جنین امروز، و گزارش‌های مربوط به حکم دادگاه عالی فعلی درباره پرونده‌ای که می‌تواند رو را لغو کند، احساس عدم اطمینان تیره‌ای را در مورد نتیجه‌گیری پیروزمندانه فیلم ایجاد می‌کند.)

زیرنویس The Janes 2022 - بلو سابتایتل

«جینز» هر چند که اینطور است، چیزهایی دارد: سوژه‌های مصاحبه‌اش، جین‌های سابق، که همگی درباره باورها و گذشته مشترکشان با وضوح قابل توجهی صحبت می‌کنند. آن‌ها به ما یادآوری می‌کنند که کارشان – تعهدشان به تضمین ایمنی و رفاه زنان دیگر – واقعاً آن‌قدر رادیکال نبود، بلکه پاسخی سنجیده و هوشمندانه به نارسایی‌های سیستمی بود که حاضر به دفاع از خود نبود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.