تاریخ انتشار : شنبه 24 اردیبهشت 1401 - 16:55
47 بازدید
کد خبر : 197824

دانلود زیرنویس فیلم Sneakerella 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sneakerella 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sneakerella 2022 یک فیلم کمدی موزیکال آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی الیزابت آلن روزنبام و نویسندگی دیوید لایت و جوزف راسو، تامارا چستنا، میندی استرن و جورج گور دوم است. این فیلم با تخیل دوباره داستان پریان کلاسیک سیندرلا، بازیگرانی چون Chosen Jacobs و Lexi Underwood را بازی می کند. برای

دانلود زیرنویس فیلم Sneakerella 2022 یک فیلم کمدی موزیکال آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی الیزابت آلن روزنبام و نویسندگی دیوید لایت و جوزف راسو، تامارا چستنا، میندی استرن و جورج گور دوم است. این فیلم با تخیل دوباره داستان پریان کلاسیک سیندرلا، بازیگرانی چون Chosen Jacobs و Lexi Underwood را بازی می کند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/sneakerella-2022/

Sneakerella | Official Trailer | Disney+ - YouTube

زیرنویس فیلم Sneakerella 2022 ال پسر جوانی است که در کوئینز زندگی می کند و در فروشگاه کفش قدیمی مادر مرحومش، Laces، کار می کند. در حال حاضر توسط ناپدری پرکار و خشن او، تری، اداره می شود که دائماً از او می خواهد تا تمام وظایف انبار را انجام دهد در حالی که برادران ناتنی ال، زلی و استیسی مدام او را مسخره می کنند و کارش را سخت تر می کنند. دوست ال، سامی، او را به یک جا کفشی دعوت می‌کند و در آنجا با کیرا ملاقات می‌کنند که علاقه‌مند به توانایی ال برای درک کسی با نگاه کردن به کفش‌های اوست. ال پس از از دست دادن قطره، تصمیم می گیرد کیرا را به اطراف کوئینز ببرد، جایی که هر دو به سرعت برای یکدیگر شیمی ایجاد می کنند. کیرا بدون اطلاع ال، در واقع دختر داریوش کینگ، بسکتبالیست سابق و غول کفش های کتانی است.

روز بعد، ال و سامی ارتباط خانوادگی کیرا با سامی را کشف می‌کنند و به ال پیشنهاد می‌کنند که کفش‌هایش را پادشاهان ببینند. او تمایلی ندارد، اما پس از اینکه تری به او اطلاع می‌دهد که Laces را می‌فروشد و خانواده را به جرسی برمی‌گرداند، چیزی که زلی و استیسی می‌خواستند، ال تصمیم می‌گیرد یک جفت کفش منحصربه‌فرد بسازد تا در مراسم گالا آینده خود را نشان دهد. در اقامتگاه کینگ، خواهر بزرگتر کیرا، لیو، تلاش می‌کند تا طرح کفشی را که ال آن را «پایه» می‌دانست، ارائه دهد. کیرا پدرش را متقاعد می‌کند که به او اجازه دهد به دنبال طرحی جدید و اصلی باشد تا بخشی از برند جدید کینگ باشد و با حمایت مادرش دنیز، داریوش با این شرط موافقت می‌کند که قبل از عرضه آن را دریافت کنند.

ال آماده می شود تا به عنوان یک سرور به مراسم جشن برود، اما زلی و استیسی او را در انبار به دام می اندازند. او توسط باغبان مهربان گوستاوو، که توانایی‌های ماوراء طبیعی را نشان می‌دهد، نجات می‌یابد و او و سامی را مجبور می‌کند تا به عنوان مهمان در مراسم جشن لباس بپوشند. به آنها هشدار می دهد که باید تا نیمه شب آنجا را ترک کنند. به محض ورود، کفش های ال تبدیل به بحث در شهر می شود زیرا سامی می گوید که او یک طراح مستقل است که با شرکت های بزرگ کار کرده است. ال دوباره با کیرا که معتقد است تجربه صحبت در موردش را دارد، متحد می شود و سعی می کند او را وادار کند تا با داریوش صحبت کند. با این حال، نیمه شب فرا می رسد و ال و سامی مجبور به فرار می شوند که در مد کلاسیک، ال یکی از کفش هایش را گم می کند که توسط کیرا پیدا می شود.

کیرا و لیو با درک اینکه او شماره تلفن یا آدرس شبکه های اجتماعی ال را دریافت نکرده، کمپینی را برای یافتن “شاهزاده” او تشکیل می دهند. ال و سامی موفق می شوند با او تماس بگیرند و او با داریوش ملاقاتی ترتیب می دهد. زلی و استیسی متوجه می‌شوند که ال چه کار کرده است و قبل از رفتن به دیدن داریوش، کفش دیگرش را می‌دزدند تا او را در مورد اینکه واقعاً ال کیست آگاه کنند. ال درست زمانی که برادران ناتنی اش در حال رفتن هستند از راه می رسد و با داریوش ناراحت مواجه می شود. کیرا و لیو نیز از این که او درباره تجربه‌اش به آنها دروغ می‌گوید عصبانی می‌شوند و او رسماً آنجا را ترک می‌کند. سامی، گوستاوو و بقیه محله از بدشانسی ال ناراحت می شوند، زیرا او طرح های کفش ورزشی خود را دور می اندازد. گوستاوو آنها را پیدا می کند و نقشه می کشد.

Sneakerella (2022) - IMDb

زیرنویس Sneakerella 2022 صبح روز بعد، کیرا با مادرش صحبت می‌کند و به او می‌گوید که ناامیدی او از تلاش برای برآورده کردن انتظارات پدرش و فهمیدن اینکه او به همان اندازه به ال فشار زیادی وارد می‌کند ناشی شده است. ال از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که خانواده اش در حال حرکت هستند و یک جفت کفش ورزشی از طرح های او. با کمک سامی، او به سمت کفش ورزشی جدید می رود، جایی که او و کیرا از یکدیگر عذرخواهی می کنند. زلی و استیسی متوجه می شوند که ال دوباره رفته است و برای مقابله با او با کامیون در حال حرکت بلند می شوند. تری از وقایع پیرامون ال گیج و عصبانی می شود، اما سامی در نهایت با او مواجه می شود که چگونه از زمان مرگ مادرش با او رفتار کرده است.

ال در نهایت با داریوش در مقابل حضار صحبت می کند و به اشتباهات خود اعتراف می کند و به او اشاره می کند که واقعاً او را درک نمی کند. زلی و استیسی وارد می‌شوند تا تلاش کنند و او را تضعیف کنند، اما تری می‌آید و اعتراف می‌کند که او با ال سخت‌گیر بوده است، زیرا او بیش از حد مادرش را به او یادآوری کرده است و به امید اینکه پدر بهتری شود، طلب بخشش می‌کند. داریوش بالاخره ال را همان طور که هست می بیند و تصمیم می گیرد از طرح جدید کفش ورزشی خود نسخه پشتیبان تهیه کند. یک سال بعد، ال و کیرا با هم رابطه دارند و Laces نام خود را به El-evated تغییر داده است که به دنبال طراحی های جدید و خلاقانه برای کل محله کوئینز است.

در ۱۴ فوریه ۲۰۲۰، گزارش شد که دیزنی در حال توسعه Sneakerella است، یک تخیل مجدد مدرن از داستان سیندرلا که حول محور فرهنگ کفش کتانی متمرکز شده است، برای Disney+.  دیوید لایت و جوزف راسو، تامارا چستنا، میندی استرن و جورج گور دوم اعلام شد که فیلمنامه این فیلم را می نویسند.

Disney's Sneakerella - Official Trailer (2022) Chosen Jacobs, Lexi  Underwood - YouTube

در ۱۱ آگوست ۲۰۲۰، الیزابت آلن روزنبام گزارش شد که این فیلم را کارگردانی می کند. همچنین گزارش شد که پیش تولید این فیلم از قبل آغاز شده است.

در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۰، انتخاب جیکوبز، لکسی آندروود، جان سالی، ایوون سنات جونز، دوین نکودا، خوان چیوران، رابین آلومار، برایان ترل کلارک، کلتون استوارت و هیوارد لیچ برای بازی در این فیلم اعلام شد. همچنین گزارش شده است که آلن با جین استارتز و راشل واتانابه-باتن به عنوان تهیه کننده اجرایی فیلم را به عنوان تهیه کننده اجرایی همکاری خواهد کرد. گزارش شده است که کانال دیزنی تهیه کننده این فیلم است.

فیلمبرداری در ابتدا قرار بود در ماه مه ۲۰۲۰ در تورنتو و همیلتون، انتاریو، کانادا آغاز شود، اما به دلیل همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. تولید Sneakerella در ۱۹ اکتبر ۲۰۲۰ آغاز شد و در ۹ دسامبر ۲۰۲۰ به پایان رسید.

موسیقی متن فیلم در ۱۳ می ۲۰۲۲ همزمان با فیلم منتشر شد. در کنار آهنگ‌های اصلی ساخته شده برای این فیلم، همچنین پوششی از “A Dream Is a Wish Your Heart Makes” از فیلم انیمیشن سیندرلا از دیزنی، که توسط Chosen Jacobs و Lexi Underwood خوانده شده است، وجود دارد.

در اصل، Sneakerella قرار بود در سال ۲۰۲۱ منتشر شود. انتشار در ابتدا به ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ در دیزنی + منتقل شد اما سپس به ۱۳ می ۲۰۲۲ به تعویق افتاد. در حالی که در ابتدا گزارش شد که دوباره به تعویق افتاد، تاریخ انتشار آن در ۱۳ مه در آوریل تایید شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.