تاریخ انتشار : جمعه 31 تیر 1401 - 17:00
61 بازدید
کد خبر : 199789

دانلود زیرنویس فیلم F3: Fun and Frustration 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم F3: Fun and Frustration 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم F3: Fun and Frustration 2022 یک فیلم کمدی به زبان تلوگوی هندی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی آنیل راویپودی است. دنباله‌ای مستقل برای F2 (2019)، این دومین مجموعه سرگرمی و سرخوردگی توسط سری ونکاتسوارا کریشن است. در این فیلم ونکاتش، وارون تج، تاماننا و مهرین پیرزادا نقش‌های خود را از

دانلود زیرنویس فیلم F3: Fun and Frustration 2022 یک فیلم کمدی به زبان تلوگوی هندی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی آنیل راویپودی است. دنباله‌ای مستقل برای F2 (2019)، این دومین مجموعه سرگرمی و سرخوردگی توسط سری ونکاتسوارا کریشن است. در این فیلم ونکاتش، وارون تج، تاماننا و مهرین پیرزادا نقش‌های خود را از F2 بازی می‌کنند و موسیقی ساخته‌شده توسط دوی سری پراساد را به نمایش می‌گذارند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم F3: Fun and Frustration 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم F3: Fun and Frustration 2022 ونکی که به عنوان یک مامور در یک RTO در حیدرآباد کار می کند، برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کند و از شب کوری رنج می برد، اما ناتوانی خود را از همه پنهان می کند. دوستش وارون یاداو، یتیمی، با لکنت نقشه های مختلفی برای پول درآوردن می کشد. ونکی به همراه دوستش پس از سرمایه گذاری در رستوران خانوادگی هاریکا مقدار زیادی از پول خود را از دست می دهند.

وارون در جستجوی پول، هانی (خواهر هاریکا) را با یک زن ثروتمند اشتباه می گیرد و قصد دارد با او ازدواج کند. ونکی موافقت می کند که طرح وارون را تامین کند و هانی را به دلیل ناتوانی اش تشخیص نمی دهد. ونکی و وارون با گرو گذاشتن اموال خود، مبلغ هنگفتی از پالا بیبی، صاحبخانه محلی می گیرند. پس از خرج کردن هزاران روپیه با دادن هدایای گران قیمت و پول نقد به هانی، آنها متوجه اشتباه خود می شوند در حالی که خانواده هاریکا تمام پول خود را در سهام از دست می دهند.

پالا بیبی، که زنان را می پرستد، پس از فهمیدن روش های فریبکارانه خانواده هاریکا، از برنامه های خود برای صرف نظر کردن از وام صرف نظر می کند. همه آنها به ایستگاه پلیس می رسند تا مشکل خود را حل کنند، جایی که سی. ای ناگاراجو، یک پلیس صادق که در آستانه از دست دادن شغل خود است، نقشه ای برای حمله به خانه کمیسر دیلیپ چاندرا برای سرقت پول نقد و الماس های غیرقانونی به دست آمده را طراحی می کند.

آنها با موفقیت نقشه خود را اجرا می کنند و اشیای قیمتی را در صندوق عقب یک ماشین قراضه پنهان می کنند. در حین انجام این کار، یک دختر ربوده شده را نیز نجات می دهند. صبح روز بعد، آنها از ترس به دزدی خود برای دیلیپ اعتراف می کنند. با این حال، ماشین ناپدید می شود و دیلیپ در صورت عدم بازگشت مبلغ سرقت شده جان آنها را تهدید می کند. زمانی که ونکی، وارون، هاریکا و ناگاراجو قصد خودکشی دارند، خبری دریافت می کنند که میلیاردر آناند شارما به دنبال پسر ولخرج خود می گردد.

همه آنها به جایگاه او در Vizianagaram می رسند. ونکی، وارون، هاریکا (با لباس مبدل مردانه)، و یک هنرمند جوان که توسط ناگاراجو استخدام شده است، خود را به عنوان پسر آناند معرفی می کنند. آناند که مطمئن نیست فرد مناسب کیست، به همه اجازه می دهد در قصر او بمانند. آنها علیه یکدیگر نقشه می کشند و کاملاً در تحت تأثیر قرار دادن آناند شکست می خورند. همه مدعیان سخت ترین آزمون هایی را که آناند داده است تحمل می کنند.

به عنوان آخرین تلاش، آناند اعلام می کند که هر کسی که کارخانه اسباب بازی سازی F3 خود را به سود برساند، به عنوان وارث او اعلام می شود. با کنار گذاشتن اختلافات، همه رقبا با هم متحد می شوند تا نوع جدیدی از اسباب بازی را برای دستیابی به سود ایجاد کنند. آنها مجموعه ای از اسباب بازی های تعاملی را با تجارت شخصیت های فیلم تلوگو، یعنی آمارندرا باهوبالی، گابار سینگ، آجی کریشنا، ویرا راگاوا، چیتی بابو و بانتو توسعه می دهند.

زیرنویس فیلم F3: Fun and Frustration 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس F3: Fun and Frustration 2022 فروش سر به فلک می کشد و کارخانه سود بالایی به دست می آورد. آنها با هم وارون را انتخاب می کنند و او را به عنوان وارث قانونی خود به آناند معرفی می کنند. با این حال، آناند فاش می‌کند که پسرش چندین سال پیش پس از کسب درآمد از طریق کلاهبرداری با خودکشی جان خود را از دست داد. از آنجایی که آنها نوه اش را نجات داده اند، آناند به آنها اجازه داد تا خود را ثابت کنند و سودی را که به دست آورده اند به آنها ارائه می دهد. ونکی و وارون به اشتباهات خود پی می برند و پول را رها می کنند.

بعداً، آناند توسط زیردستانش ربوده می شود که ۱۰۰ کرور روپیه (۱۳ میلیون دلار آمریکا) باج می خواهند. ونکی، وارون و دیگران به محل می‌رسند، اما مورد حمله غول‌ها قرار می‌گیرند. در ابتدا، آنها سعی می‌کنند آنها را گیج کنند، اما وقتی نقشه شکست می‌خورد، ونکی لباس ناراپا و وارون در نقش وکیل ساب می‌پوشد و آدم‌ها را به هم می‌کوبد. وقتی می خواهند بروند، پلیس می رسد و همه را دستگیر می کند.

در همین حال، دزدی که ماشین را دزدیده به دیلیپ فاش می‌کند که تمام الماس‌ها را با قیمت ارزان فروخته است و آنها را با سنگ‌های قیمتی معمولی اشتباه گرفته است. او بعداً با حمایت خریدارانش به عنوان MLA انتخاب می‌شود و دیلیپ که از کارش اخراج می‌شود به عنوان دستیار به او ملحق می‌شود.
F3 در ۲۷ مه ۲۰۲۲ منتشر شد. پیش از این، قرار بود در ۲۷ آگوست ۲۰۲۱ منتشر شود، [۳۱] اما به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاد. بعداً قرار بود در ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ در سینما اکران شود، اما برای جلوگیری از درگیری با Bheemla Nayak که در آن تاریخ اکران شد به تعویق افتاد. تاریخ انتشار آن به عنوان ۲۸ آوریل ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده بود، اما دوباره به تاخیر افتاد و برای جلوگیری از درگیری با آچاریا به تاریخ فعلی منتقل شد.

کسب و کار تئاتر پیش از اکران این فیلم ۷۲ کرور روپیه بود و برای اینکه بتواند یک سرمایه گذاری سودآور باشد، به درآمد جهانی بیش از ۱۳۰ کرور نیاز دارد.

حقوق ماهواره ای فیلم به زی تلوگو فروخته شد در حالی که حقوق پخش دیجیتال توسط Sony LIV و Netflix خریداری شد. این فیلم قرار است از ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۲ در Sony LIV و Netflix پخش شود.

F3 عموماً نقدهای مطلوبی را از سوی منتقدان دریافت کرد و از بازیگران و کارگردانی تمجید کردند. مورالی کریشنا چ که برای Cinema Express می نویسد، F3 را یک «شورش خنده» نامید. کریشنا با در نظر گرفتن پیشرفتی نسبت به نسخه قبلی خود، کارگردانی و اجرای آنیل راویپودی، به ویژه ونکاتش و تج را ستود. Sangeetha Devi Dundoo از The Hindu نیز در همین راستا اظهار داشت: “فرانچایز کمدی، اگرچه ناهموار، خنده فراوانی را برمی انگیزد و ونکاتش می درخشد.” «F3» طرح چندانی ندارد، اما مجموعه‌ای از رویدادهای کمدی مخاطب را درگیر نگه می‌دارد».

Neeshitha Nyayapati از The Times of India به فیلم امتیاز ۲.۵/۵ داد و F3 را با فرانچایز Golmaal مقایسه کرد و آن را “بلند، درهم و برهم، گاهی اوقات خنده دار” نامید.[۴۳] Arvind V از Pinkvilla به فیلم امتیاز ۲.۵/۵ داد و نوشت: “اجرای ونکاتش با کیفیت است. تعداد کمی دیگر اعتقاد راسخ نشان می دهند، اما به نوعی، اکثر آنها نمی توانند حضور درخشانی داشته باشند”. در نقد خود برای Deccan Herald، Karthik Keramalu، معتقد است که این یک “کمدی نیمه دل” است که راویپودی در حالی که زمان بندی کمیک بازیگران اصلی را ستایش می کند، تا حدی درست می گوید.

منتقد Firstpost Sankeertana Varma از منطق و داستان فیلم انتقاد کرد و آن را “تلاش خنده‌دار برای کمدی و سرگرمی” خواند. ته بشکه با ونکاتش، بازیگر وارون تج. تلاش های او برای کمدی هم فاقد صداقت و هم اصالت است».

زیرنویس F3: Fun and Frustration 2022 - بلو سابتایتل

F3 در روز افتتاحیه خود ۲۳ کرور روپیه (۳.۰ میلیون دلار آمریکا) در سراسر جهان به دست آورد که شامل ۱۷ کرور روپیه (۲.۲ میلیون دلار آمریکا) از ایالت های آندرا پرادش و تلانگانا می شود.  سهم روز افتتاحیه آندرا پرادش و تلانگانا روی هم به ۱۰.۳۷ کرور روپیه (۱.۴ میلیون دلار آمریکا) رسید. این فیلم در آخر هفته افتتاحیه خود ۵۸.۰۸ کرور روپیه (۷.۶ میلیون دلار آمریکا) فروخت. در هفته اول، فیلم ۸۰.۴ کرور (۱۱ میلیون دلار آمریکا) با سهم توزیع کننده ۴۸.۱۷ کرور روپیه (۶.۳ میلیون دلار آمریکا) فروخت.  پس از ۱۷ روز از اکران، کل مجموعه ناخالص فیلم به ۱۲۶ کرور روپیه (۱۷ میلیون دلار آمریکا) در سراسر جهان رسید.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.