تاریخ انتشار : پنجشنبه 16 تیر 1401 - 18:26
58 بازدید
کد خبر : 199337

دانلود زیرنویس فیلم American Werewolves 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم American Werewolves 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم American Werewolves 2022 گرگینه‌های آمریکایی، آخرین مستند ست بریدلاو (نشان جادوگر زنگ، مومو: هیولای میسوری) و هیولاهای شهر کوچک با بیانیه‌ای شروع می‌شود که نشان می‌دهد هر ساله ده‌ها سگ نیش دوپا دیده می‌شود. این موضوعی است که او قبلاً در The Bray Road Beast آن را لمس کرده بود و در

دانلود زیرنویس فیلم American Werewolves 2022 گرگینه‌های آمریکایی، آخرین مستند ست بریدلاو (نشان جادوگر زنگ، مومو: هیولای میسوری) و هیولاهای شهر کوچک با بیانیه‌ای شروع می‌شود که نشان می‌دهد هر ساله ده‌ها سگ نیش دوپا دیده می‌شود. این موضوعی است که او قبلاً در The Bray Road Beast آن را لمس کرده بود و در اینجا او نگاهی گسترده تر به پدیده ها می اندازد و با شاهدان در چندین ایالت صحبت می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم American Werewolves 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم American Werewolves 2022 گرگینه‌های آمریکایی از همان ابتدا بر تهاجمی بودن این موجودات تاکید می‌کنند، که بیشتر از بسیاری از تولیدات دیگرش، حس یک فیلم ترسناک را به فیلم می‌دهد. ما نه تنها گزارش هایی از افرادی دریافت می کنیم که توسط افرادی که از آنها به عنوان سگ سانان یاد می شود تحت تعقیب و/یا تعقیب قرار گرفته اند، بلکه داستان هایی نیز از کشته شدن شکارچیان و کمپینگ ها توسط آنها وجود دارد.

متأسفانه، یا شاید، خوشبختانه، به نظر می‌رسد که افرادی که این حساب‌ها را به اشتراک می‌گذارند، چیزی برای پشتیبانی از آن‌ها ندارند، حتی گزارش‌های روزنامه‌ای از اجساد پیدا شده. درعوض، این واقعیت که محوطه RV پارک تعطیل شده بود، به عنوان مدرکی ارائه شده است که یک خانواده تکه تکه شده در آنجا پیدا شده است. و اتهامات معمولی مبنی بر پنهان کاری، یکی از مقامات سابق مجری قانون، برای توضیح این کمبود شواهد وجود دارد. اگر شک دارم که کل نیروهای پلیس و جزئیات پارکبان اجازه می دهند مردم برای محافظت از درآمدهای پارک زنده خورده شوند، مرا ببخشید.

از سوی دیگر، یکی از قانع‌کننده‌ترین مصاحبه‌شوندگان در فیلم گرگینه‌های آمریکایی یکی از دو داستان واقعاً عجیب و غریب را دارد که می‌شنویم. او ادعا می کند که در نزدیکی جایی که بعداً متوجه ناپدید شدن یک زن می شود، با لباس خونین برخورد کرده است. وقتی پلیس نپذیرفت که او را باور کند، او به خانه رفت تا چیزی برای پوشیدن لباس ها بیاورد. هنگامی که او برگشت، نه تنها لباس ها از بین رفتند، منطقه توسط لاستیک های ماشین پاره شد و مسیرها و هر مدرک دیگری را از بین بردند.

صدای او نه تنها احساساتش را منعکس می کند، بلکه چهره اش قرمز می شود و در پایان آن اشک می ریزد. آیا او بازیگر خوبی است، یا کسی که رویدادهایی را که متقاعد شده اند تجربه کرده است، بازگو کند؟ این تنها یکی از چندین قضاوتی است که American Werewolves از شما می‌خواهد در طول مدت هشتاد و هشت دقیقه‌ای اجرا کنید.

زیرنویس فیلم American Werewolves 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس American Werewolves 2022 برخلاف بسیاری از فیلم‌های هیولاهای شهر کوچک، در واقع هیچ مدرکی فراتر از اظهارات شاهدان عینی ارائه شده در گرگینه‌های آمریکایی وجود ندارد. حتی صدای ضبط شده ای از صداهای عجیب و غریب در جنگل یا هیچ عکس یا فیلم تار وجود ندارد. این بدان معناست که ما باید داستان‌ها را بر اساس ایمان بپذیریم، که وقتی کسی ادعا می‌کند در یک حادثه با پاگنده و سگمن برخورد کرده است، آسان نیست. آیا این موجودات می‌توانند سگ‌های شکاری ساسکواچ باشند؟

همچنین بحث بسیار کمی در مورد اینکه این موجودات ممکن است باشند وجود دارد. ما حساب‌هایی دریافت می‌کنیم که به گوردخمه‌های بومیان آمریکا مرتبط هستند. برخی دیگر ادعا می کنند که آنها را با بچه های خود دیده اند و نشان می دهد که آنها موجودی ناشناخته از گوشت و خون هستند که افسانه های گرگینه ها را به وجود آورده است. وایتلی استریبر از آن به عنوان مبنای رمانش ولفن استفاده کرد. متأسفانه، نسخه سینمایی این ایده را همراه با بیشتر رمان کنار گذاشت و طرح داستان را به چیزی در مورد ارواح گرگ تغییر داد.

زیرنویس American Werewolves 2022 - بلو سابتایتل

علیرغم فقدان شواهد یا عدم بحث در مورد گرگینه ها برای آن موضوع، روایت ها در داستان ترسناکی که در اطراف راه آتش نشانده می شود لذت بخش است. این تفریحات همچنین موجودی را نشان می دهد که به نظر می رسد از The Howling خارج شده است. گرگینه های آمریکایی شاید قانع کننده ترین فیلمی نباشد که ست بریدلاو ساخته است، اما یکی از سرگرم کننده ترین فیلم هاست.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.