تاریخ انتشار : شنبه 3 اردیبهشت 1401 - 11:52
46 بازدید
کد خبر : 197063

دانلود زیرنویس فیلم Ambulance 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ambulance 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Ambulance 2022 آمبولانس یک فیلم اکشن و مهیج محصول سال ۲۰۲۲ آمریکا به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مایکل بی است. این فیلم محصول مشترک New Republic Pictures، Bay Films، Endeavor Content و Project X Entertainment است که بر اساس فیلم دانمارکی به همین نام در سال ۲۰۰۵ توسط Laurits Munch-Petersen و Lars Andreas

دانلود زیرنویس فیلم Ambulance 2022 آمبولانس یک فیلم اکشن و مهیج محصول سال ۲۰۲۲ آمریکا به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مایکل بی است. این فیلم محصول مشترک New Republic Pictures، Bay Films، Endeavor Content و Project X Entertainment است که بر اساس فیلم دانمارکی به همین نام در سال ۲۰۰۵ توسط Laurits Munch-Petersen و Lars Andreas Pedersen ساخته شده است. جیک جیلنهال، یحیی عبدالمتین دوم و ایزا گونزالس در این فیلم بازی می‌کنند و دو خواهر و برادر خوانده را دنبال می‌کند که تبدیل به دزدان بانک شده‌اند که آمبولانسی را ربوده و دو نفر از نیروهای اولیه را گروگان می‌گیرند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/ambulance-2022/

Ambulance - Official Trailer 2 [HD] - YouTube

زیرنویس فیلم Ambulance 2022 آمبولانس که برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ معرفی شد، چندین سال قبل از ورود به تولید، تغییرات زیادی در خدمه داشت. در سال ۲۰۲۰، تأثیر همه‌گیری کووید-۱۹ بر حرفه بی، او را به سمت کارگردانی هدایت کرد. فیلمبرداری در بحبوحه همه گیر شدن بیماری در لس آنجلس با بودجه ۴۰ میلیون دلاری با فیلمبردار روبرتو دی آنجلیس انجام شد. در طول پس از تولید، ویرایش توسط پیترو اسکالیا تکمیل شد و موسیقی توسط لورن بالف ساخته شد. این فیلم در ۲۰ مارس ۲۰۲۲ در پاریس، فرانسه اکران شد و در ۸ آوریل توسط یونیورسال پیکچرز در ایالات متحده اکران شد. این فیلم با نقدهای متفاوتی از سوی منتقدانی که داستان را مورد انتقاد قرار دادند، دریافت کرد، اما آن را به عنوان بازگشتی به فرم برای Bay تلقی کردند. . بیش از ۴۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته است.

ویل شارپ، کهنه سرباز جنگ، که به شدت به ۲۳۱ هزار دلار برای جراحی همسرش امی نیاز دارد، با دنی، برادر خوانده اش و یک جنایتکار مادام العمر تماس می گیرد و از او می خواهد در یک سرقت ۳۲ میلیون دلاری بانک شرکت کند. اگرچه ویل در ابتدا مردد بود، اما پس از اینکه دنی مجدداً تأیید کرد که این کار را برای امی انجام می دهد، موافقت می کند. این نقشه تقریباً به نتیجه می‌رسد تا اینکه افسر زک که برای درخواست یک عابر بانک به بانک می‌رود، موقعیت را کشف می‌کند و توسط دنی گروگان گرفته می‌شود. سپس یک تیراندازی بین یکی از اعضای دزد و افسر مارک، شریک زک رخ می دهد. بخش تحقیقات ویژه (SIS) LAPD می رسد و تمام خدمه به جز ویل و دنی را که به سمت گاراژ عقب نشینی می کنند، شلیک می کند. زک سعی می کند فرار کند و در جریان درگیری بین او و دنی، به طور تصادفی توسط ویل مورد اصابت گلوله قرار می گیرد. برادران که زک را رها می کنند تا بمیرد، سعی می کنند از پشت ساختمان خارج شوند اما آن را در محاصره پلیس می بینند. سپس یک زیرنویس فیلم آمبولانس را با EMT Cam Thompson که در حال مداوا کردن زک مجروح است، ربودند. پس از تعقیب و گریز که آنها را به یک کوچه هدایت می کند، کم تلاش ناامیدانه ای برای فرار با استفاده از کپسول آتش نشانی انجام می دهد، اما زمانی که زک شروع به صاف کردن می کند تصمیم می گیرد بماند.

کاپیتان SIS مونرو به صحنه می رسد و هلیکوپترها را برای تعقیب آمبولانس مستقر می کند. کم از دنی کمک می‌کند تا از دفیبریلاتور استفاده کند و ویل مقداری از خونش را به زک منتقل کند که باعث سردرگمی و ناامیدی او شد. سپس دنی با پاپی، یکی از دوستان جنایتکار پدرش، برای از دست دادن پلیس در ازای ۸ میلیون دلار کمک تماس می گیرد. وقتی کم دنی را از تیراندازی به مارک، که آنها را تعقیب کرده است، باز می دارد، دنی تهدید می کند که او را از آمبولانس بیرون خواهد انداخت. پلیس مجبور به عقب نشینی می شود که متوجه می شود سگ مونرو داخل خودروی پلیس مارک است. مامور اف‌بی‌آی، آنسون کلارک، دوست قبلی دنی، در این پرونده قرار می‌گیرد. زاک شروع به خونریزی می کند. کم با کمک ویل شروع به انجام عمل جراحی روی زک می کند. با وجود بی تجربگی و پارگی طحال، کام با موفقیت این جراحی را انجام می دهد. کم تلاش می کند ویل را متقاعد کند که جلوی دنی را بگیرد بی نتیجه است. مونرو که از موفقیت عمل جراحی بی خبر است، عمل را به جلو می برد و بدون مذاکره برای زندگی کم، آماده می شود تا ویل و دنی را به انتها بزند. کلارک با کم تماس می گیرد و به او می گوید که پایین بیاید. کم، که می خواهد جان زک را نجات دهد، به ویل و دنی در مورد تک تیراندازها هشدار می دهد. دنی که به اندازه کافی از کام خسته شده بود، تصمیم می‌گیرد به او شلیک کند اما ویل مداخله می‌کند و باعث می‌شود که برادران بر سر مشکلشان با هم دعوا کنند. آنها بعداً تا حدی آشتی می کنند و برای کاهش تنش با هم به موسیقی گوش می دهند.

در رودخانه لس آنجلس، هلیکوپترها دانلود زیرنویس فیلم آمبولانس را تعقیب می کنند که دنی به سمت آنها شلیک می کند. ویل و دنی سپس در خط مخالف بین ایالتی رانندگی می کنند و تصادفات متعددی را ایجاد می کنند. به دستور پاپی، پسرش، روبرتو، یک آمبولانس خالی را پس از پر کردن آن با مواد منفجره C-4 به سمت پلیس می‌راند و مسلسل‌ها را روی ماشین‌های جداگانه مستقر می‌کند تا آسیب بیشتری وارد کند، که در نهایت منجر به کشته شدن مونرو در تیراندازی متقابل می‌شود. مارک روبرتو را تعقیب می کند و پس از درگیری او را می کشد و پاپی را عصبانی و پریشان می کند. ویل و دنی به مخفیگاه پاپی فرار می کنند. پاپی از برادران می‌خواهد که زک و کم را کنار خود بگذارند تا با آنها برخورد کنند. ویل از همکاری امتناع می کند و با دنی متحد می شود تا پاپی و خدمه اش را بکشند. در هرج و مرج، Cam به طور تصادفی با استفاده از تفنگ Zach به ویل شلیک می کند. دنی آمبولانس را به بیمارستان می برد و اسلحه زک را کشف می کند. وقتی کم فاش می‌کند که او کسی است که به ویل شلیک کرده است، عصبانی می‌شود. دنی قسم می خورد که قبل از رویارویی با پلیس، کمم را به همراه خودش در تلویزیون زنده بکشد. ویل که چاره دیگری نداشت، از پشت به دنی شلیک می کند. دنی قبل از اینکه ویل بر اثر جراحاتش بمیرد از او عذرخواهی می کند. پلیس یک ویل را که به شدت مجروح شده بود دستگیر می کند و او را برای عمل جراحی به داخل می برد، کم به طور مخفیانه مقداری از پول دزدی را برای عمل جراحی به امی می دهد و زک، وقتی توسط پلیس در مورد جراحاتش مورد بازجویی قرار می گیرد، به آنها می گوید که ویل جان او را نجات داده است.

Ambulance (2022) Review: Bay is Getting Surprisingly Better - GamerBraves

زیرنویس Ambulance 2022 آمبولانس یک بازسازی آمریکایی از فیلم دانمارکی با همین نام در سال ۲۰۰۵ است. برادلی جی فیشر تهیه کننده گفت که مایکل بی اولین انتخاب او برای کارگردانی این فیلم بود، اما فیلمساز در ابتدا پروژه را واگذار کرده بود. این فیلم در ۲۸ آگوست ۲۰۱۵ اعلام شد و فیلیپ نویس به کارگردانی فیلمنامه ای توسط کریس فداک پیوست. دو سال بعد، گزارش شد که نویس با کارگردانی دو نفره ناووت پاپوشادو و آهارون کشالز جایگزین شده بود، اما این نسخه از فیلم هرگز وارد تولید نشد.

در سال ۲۰۲۰، همه‌گیری COVID-19 در لس‌آنجلس بر حرفه‌ی بی تأثیر گذاشت و برنامه‌های او برای فیلمبرداری فیلم بعدی‌اش، Black Five را لغو کرد. او به خاطر می آورد که به مامور خود گفته بود “خدایا، من فقط می خواهم بیرون بروم و سریع به چیزی شلیک کنم. از حبس کردن در خانه خسته شده ام”. او ایده‌ای را به دونا لنگلی، رئیس یونیورسال پیکچرز ارائه کرد و گفت که می‌خواهد فیلمی «کوچک» را کارگردانی کند که بر تنش بین شخصیت‌هایی که در یک محیط کلاستروفوبیک به دام افتاده‌اند تمرکز کند. آمبولانس را یادآوری کرد و گفت که این فیلم را می توان با بودجه نسبتاً کم در مدت زمان کوتاهی فیلمبرداری کرد. او گفت: «این به نوعی با نیازهای من مطابقت داشت. در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۰، Bay به عنوان کارگردان جدید معرفی شد،  و از این فیلم به عنوان یک “پروژه شخصیت محور” نام برده شد که با استفاده از عناصری از “کرایه استاندارد انفجاری سنگین” از حالت عادی Bay دور می شود. سرعت (۱۹۹۴) و پسران بد (۱۹۹۵). بی فیلمنامه اصلی فیلم دانمارکی را تماشا نکرد یا نخواند زیرا می خواست فیلم را خودش بسازد.

این فیلم توسط Endeavor Content تامین مالی شد و توسط New Republic Pictures و Project X تهیه شد. جیک جیلنهال در اکتبر ۲۰۲۰ فیلمنامه را هنگام فیلمبرداری پروژه متفاوتی دریافت کرد. آمبولانس و ایزا گونزالس در حال مذاکره برای بازی در نقش امدادگر هستند. انتخاب جیلنهال یکی از عوامل موثر در تصمیم بی برای فیلمبرداری فیلم بود. سیستم مراقبت های پزشکی.” او همچنین یک آمبولانس کرایه کرد و از یکی از دوستانش خواست تا تعادلش را بهبود بخشد. در ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰، یونیورسال پیکچرز تایید کرد که فیلم را توزیع خواهد کرد و اعلام کرد که اوبراین به دلیل اختلافات در برنامه ریزی از پروژه انصراف داده است. یحیی عبدالمتین دوم زمانی که توانست فیلم را در برنامه خود جای دهد، پس از تاخیر در تولید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom (2023) به عنوان جایگزین او انتخاب شد. سه روز بعد حضور گونزالس تایید شد. بقیه بازیگران بین ژانویه و می ۲۰۲۱ اعلام شدند. در پیوستن به بازیگران، مارتینز گفت که او یک ویدیوی آزمایشی خود ساخته از اوکلند، نیوزیلند را ارسال کرده است.
در طول پیش تولید، هماهنگ کننده بدلکاری، مایک گانتر، سه سرنخ فیلم را در دوره های رانندگی بدلکاری قرار داد تا توانایی های رانندگی آنها را آزمایش کند. راب گیبسون، مدیر محل نظارت، با استفاده از رابطه نزدیک خود با FilmLA، مجوزهای رانندگی برای تعداد زیادی از خیابان‌های شهر و راهروهای آزادراه در شهر را به دست آورد. بازیگران و خدمه مجبور بودند پروتکل‌های ایمنی را به دلیل همه‌گیری COVID-19، مانند پوشیدن ماسک در صحنه فیلمبرداری، دنبال کنند. تولید در مجموع شش آمبولانس از فالک قرض گرفت. یک ثانیه می تواند برچیده شود. و سومی روی صحنه تکان داده شد. : ۱۰:۲۱–۱۰:۳۸  طبق گفته عبدالمتین، فضای محدود داخل آمبولانس به جیلنهال نیاز داشت که دوربین را برای چند عکس نگه دارد.

بخش هایی از فیلم با استفاده از پهپادهای First Person View توسط LightCraft فیلمبرداری شده است. مایکل کیس، تهیه‌کننده اجرایی، پس از دیدن فیلم‌های بالای مرکز بزرگ Wilshire، این شرکت را کشف کرد. هواپیماهای بدون سرنشین در این فیلم توسط خلبانان Drone Racing League جردن تمکین و الکس وانور با استفاده از نمایشگرهای نصب شده روی سر به پرواز درآمدند. فیلم های گرفته شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین شامل صحنه هایی در مرکز کنوانسیون لس آنجلس و منطقه مد شهر است. برای اینکه فیلم معتبر باشد، به بازیگران اجازه داده شد تا برخی از خطوط خود را بداهه بنویسند. افسران برای تیراندازی در روز اول فیلمبرداری، هنگام فیلمبرداری فیلمی از رانندگی آمبولانس در بزرگراه، بای متوجه چند افسر گشت و سه پلیس موتور سیکلت شد. او از آن‌ها پرسید که آیا می‌خواهند ستاره بازی کنند، که با آن موافقت کردند، و از این فرصت برای گفتگوی شیرین افسران برای ایجاد یک سد معبر استفاده کرد و به آنها اجازه داد آزادراه را به‌جای پرداخت میانگین ۳۵۰ تا ۴۰۰۰۰۰ دلار ببندند.

Ambulance review – a decent B-movie spoiled by the Michael Bay treatment |  Thrillers | The Guardian

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۶۸ درصد از ۲۰۹ منتقد با میانگین امتیاز ۵.۸ از ۱۰ به فیلم نقد مثبت دادند. اجماع انتقادی وب‌سایت چنین می‌گوید: «با سرعت بالا و با ناله‌های آژیر، آمبولانس برای نجات مخاطبانی که با کمبود اضطراری هیجان‌های اکشن مایکل بی مواجه هستند، می‌آید». ، و همچنین دومین نفری که رتبه “تازه” را در کنار The Rock (1996) دارد. متاکریتیک، که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس ۵۴ منتقد، امتیاز ۵۵ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داد که نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط” است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​«A–» را در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که آن‌ها در PostTrak 77٪ نمره مثبت به آن دادند و ۶۱٪ گفتند که قطعاً آن را توصیه می‌کنند.

کارگردانی بای با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه شد. جان نوجنت از امپراتوری گفت: «ادای احترام فیلمساز به خدمات اورژانس (که شامل منفجر کردن چندین نفر از آنها می‌شود) پر سر و صدا، کثیف و اغلب پوچ است – با این حال هنوز هم به نوعی شادی بخش‌ترین تلاش او در حداقل یک دهه اخیر است.  The Independent. کلاریس لافری گفت: «به همان اندازه که از یک فیلم خلیج انتظار دارید و می‌خواهید، خسته‌کننده است.» فرانک شِک از هالیوود ریپورتر و دنی لی از فایننشال تایمز نیز آن را «فرسوده‌کننده» توصیف کردند. در حالی که شک آن را «فیلم B با پیش‌فرض مناسبی که تا ۱۳۶ دقیقه طول کشید» نامید، لی گفت: «مقاومت در برابر آن سخت است» و تماشاگران «اگر او از خانه‌های هالیوود ناپدید شود، دلشان برای بی تنگ خواهد شد». کوین ماهر از روزنامه تایمز نوشت، “اینجا همه چیز به شکل خلیفه است. این فیلمی است که به سادگی متوقف نمی شود.”

داستان و اجراها با انتقاداتی مواجه شد. رابرت آبل از TheWrap گفت که بازی جیلنهال قانع کننده و “بیش از حد” بود و شخصیت عبدل متین “آدم خوب با درک ضعیف در بالای سرش بود.” او همچنین گفت: «اعتیاد بی به سردرگمی و بی‌معنی به‌عنوان اصول روایی بصری، این امر را به هیچ وجه لذت‌بخش نگه نمی‌دارد.» اسکات از نیویورک تایمز درباره اجراها مثبت بود، اما داستان را قابل پیش‌بینی می‌دانست، «همه چیز به پایان می‌رسد. تقریباً همان‌طور که انتظارش را دارید، اما بازیگران به خوبی کار می‌کنند و تحت فشار احساس می‌کنند، و جیلنهال یک کار اجتماعی و روان‌پریشی جذاب و جذاب انجام می‌دهد که آنقدرها هم آزاردهنده نیست.» تیم گریرسون، نوشتن برای اسکرین دیلی، گفت که این فیلم “نقطه بصری را در کنار ضعف‌های قابل توجه داستان‌سرایی‌اش در کانون توجه قرار می‌دهد.” پیتر بردشاو از گاردین گفت: “آمبولانس همه چیز دارد… به جز بازیگرانی که به عنوان شخصیت‌های قابل باور در یک بازی، عملکرد مناسبی دارند. فیلمنامه قابل اجرا.” شارلوت اوسالیوان از ایونینگ استاندارد گفت که فیلم زمانی که شخصیت‌ها وارد آمبولانس می‌شوند، پخش می‌شود و «فیلم B [گیلنهال] و خلیج با هم ترکیب شده‌اند، واقعاً منحرف می‌شوند».

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.