تاریخ انتشار : شنبه 7 خرداد 1401 - 17:09
48 بازدید
کد خبر : 198181

دانلود زیرنویس فیلم A Match Made at Christmas 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Match Made at Christmas 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Match Made at Christmas 2021 یک رمان عاشقانه در Amazon Prime و Pureflix با پیچ و تاب خوب است. داستان هالی و کریس را دنبال می کند که در یک شهر کوچک و سنتی خانوادگی گرفتار می شوند که در آن دو نفر با هم همسان می شوند و ازدواج می

دانلود زیرنویس فیلم A Match Made at Christmas 2021 یک رمان عاشقانه در Amazon Prime و Pureflix با پیچ و تاب خوب است. داستان هالی و کریس را دنبال می کند که در یک شهر کوچک و سنتی خانوادگی گرفتار می شوند که در آن دو نفر با هم همسان می شوند و ازدواج می کنند. با این حال، در مورد آنها، این دو نمی توانند یکدیگر را تحمل کنند. زن جوان یک رمانتیک ناامید است که احساسات و مشکلات خود را بیان نمی کند و مرد فردی بدبین و شکسته است. با گذشت زمان، اما، این دو در کنار هم قرار می گیرند و بهترین ها را در یکدیگر به نمایش می گذارند. هالی اشتباه بزرگی مرتکب می شود که نه تنها آنها را از هم جدا می کند بلکه به رابطه او با همسر آینده برادرش نیز آسیب می رساند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم A Match Made at Christmas 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم A Match Made at Christmas 2021 یک مسابقه ساخته شده در کریسمس یک عاشقانه زیبا، سالم و ارزشمند برای کریسمس است. برخی از قراردادهای فیلم عاشقانه قابل پیش بینی دارد، اما تمیز، سرگرم کننده و آسان است. هیچ محتوای توهین آمیزی یا زبان ناپسند وجود ندارد. یک صحنه با الکل نور است. فیلمنامه می‌تواند از طرح‌ها و آهنگ‌های قوی‌تری استفاده کند، اما A MATCH MADE AT CHRISTMAS در مجموع هنوز یک فیلم خوب است، با بازی‌های جذاب و ارزش‌های اخلاقی مثبت درباره انجام کار درست.

جهان بینی غالب و سایر محتوا/عناصر جهان بینی: جهان بینی اخلاقی قوی با عناصر سبک مسیحی و رستگاری در طول تعطیلات کریسمس تنظیم می شود که در آن شخصیت ها همه سعی می کنند با نگاه کردن به موقعیت ها و تلاش برای یافتن کار درست، کار درست را بیابند. کاراکتر زن اصلی سعی می‌کند از طریق جذابیت کریسمس شادی را به زندگی مرد بیاورد و نشان دهد که زندگی چیزی بیش از راحت بودن دارد، مرد به شخصیت اصلی زن کمک می‌کند یاد بگیرد که نیاز او به دخالت در زندگی دیگران و تحمیل عقایدش در مورد آنها می‌تواند مضر باشد، داستان نشان می دهد که چگونه یک جهان بینی عاشقانه و احساسی می تواند مضر باشد، بخشش ترویج می شود و ملودی “شب خاموش” شنیده می شود.
اگر می‌خواهید یک رمان عاشقانه کریسمس سرگرم‌کننده داشته باشید که قلب شما را گرم کند، ممکن است بخواهید یک مسابقه ساخته شده در کریسمس را ببینید. داستان به دنبال هالی اورتون، یک دختر شهر کوچک است که عاشق کریسمس و عاشقانه است. هالی تمام زندگی خود را صرف کمک به خانواده و تماشای عمه بزرگش لیلیان کرده است که با هم هماهنگ می شود. هالی در تمام زندگی‌اش تصور می‌کرد که مرد ایده‌آلش چگونه خواهد بود و امیدوار بود که عمه بزرگش او را با آقای عالی‌اش جفت کند، مانند بهترین دوستش آنجلا و برادر هالی، اسپنسر.

زیرنویس فیلم A Match Made at Christmas 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس A Match Made at Christmas 2021 در جشن عروسی اسپنسر و آنجلا، عمه لیلیان بالاخره یک کبریت به هالی می دهد. با این حال، مسابقه با کریس، دوست بدبین اسپنسر از کالج اتفاق می افتد. برای لحظه ای در مهمانی، کریس و هالی با یکدیگر صحبت می کنند، اما هر دو در نهایت از این موقعیت متنفر می شوند.

هالی یک رمانتیک ناامید است که رویاهای بزرگ و قلب بزرگی دارد اما همیشه درباره آنچه در زندگی اش می گذرد صحبت نمی کند. کریس بدبین، سر به زیر، صریح و رک است. در ابتدا، این دو با مشکلاتی روبرو می شوند، زیرا کل شهر سعی می کند آنها را به زور با هم جمع کند، که باعث می شود هر دو اعصاب یکدیگر را به هم بریزند و باعث ایجاد موقعیت های شرم آور می شوند.

با این حال، همانطور که هالی و کریس بیشتر با یکدیگر آشنا می شوند، آنها خوبی های یکدیگر را می یابند. هالی نور شادی و ماجراجویی را وارد زندگی کریس می کند و او را از بدبختی به شادی تبدیل می کند. هالی مقداری واقعیت و مقداری تشویق از کریس دریافت می کند تا احساسات واقعی خود را در مورد چیزها به اشتراک بگذارد و بهتر ارتباط برقرار کند. در طول فصل کریسمس، این دو یاد می‌گیرند که عشق چیزی بسیار زیباتر از آن چیزی است که تخیل می‌تواند ثبت کند.

با این حال، هالی مرتکب اشتباه بزرگی می شود که نه تنها آنها را از هم جدا می کند، بلکه به رابطه او با همسر آینده برادرش نیز آسیب می رساند. آیا می توان شرایط را اصلاح کرد؟

زیرنویس A Match Made at Christmas 2021 - بلو سابتایتل

A MATCH MADE AT CHRISTMAS که در Amazon Prime و Pureflix موجود است، از نظر طرح و مضامین نسبتاً خوب انجام شده است. موضوعات اصلی شامل قدردانی از آنچه پیش روی شماست و اینکه مردم در زندگی انتخاب دارند. هالی و کریس هر دو در موقعیتی هستند که نمی‌خواهند، و به نظر می‌رسد این انتخاب از آنها گرفته شده است. با این حال، هر دو قدر زندگی خود و یکدیگر را کمی بیشتر می دانند. در عین حال، آنها تشخیص می دهند که عشق چیزی بیش از یک احساس است. این یک انتخاب ثابت و مهم است که مردم باید انجام دهند. یکی از ایرادات اصلی فیلم این است که قرار است یک فیلم کریسمس باشد، اما تولد مسیح موضوع اصلی نیست، عشق بین هالی و کریس است.

یک مسابقه ساخته شده در کریسمس یک عاشقانه زیبا، سالم و ارزشمند برای کریسمس است. برخی از قراردادهای فیلم عاشقانه قابل پیش بینی دارد، اما تمیز و سرگرم کننده است. اگرچه فیلمنامه می‌تواند از طرح‌ها و آهنگ‌های قوی‌تری استفاده کند، اما A MATCH MADE AT CHRISTMAS به طور کلی هنوز یک فیلم مناسب است، با بازی‌های جذاب و ارزش‌های اخلاقی مثبت در مورد انجام کار درست و پخش شادی.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.