تاریخ انتشار : دوشنبه 20 تیر 1401 - 18:11
44 بازدید
کد خبر : 199491

دانلود زیرنویس انیمیشن The Bob’s Burgers Movie 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن The Bob’s Burgers Movie 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن The Bob’s Burgers Movie 2022 فیلم برگرهای باب یک فیلم پویانمایی موزیکال کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که بر اساس مجموعه تلویزیونی انیمیشن Bob’s Burgers ساخته شده است. این فیلم توسط خالقان سریال لورن بوچارد و برنارد دریمن (در اولین فیلم کارگردانی بلندشان)، نویسندگی بوچارد و نورا اسمیت، و تهیه کنندگی

دانلود زیرنویس انیمیشن The Bob’s Burgers Movie 2022 فیلم برگرهای باب یک فیلم پویانمایی موزیکال کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که بر اساس مجموعه تلویزیونی انیمیشن Bob’s Burgers ساخته شده است. این فیلم توسط خالقان سریال لورن بوچارد و برنارد دریمن (در اولین فیلم کارگردانی بلندشان)، نویسندگی بوچارد و نورا اسمیت، و تهیه کنندگی ژانل مومری-نیلی، بوچارد و اسمیت ساخته شده است. صداپیشگان اصلی این مجموعه نقش‌های خود را از جمله اچ. جان بنجامین، دن مینتز، یوجین میرمن، لری مورفی، جان رابرتز، کریستن شال، دیوید وین، زک گالیفیاناکیس و کوین کلاین تکرار می‌کنند. خلاصه داستان باب و خانواده‌اش را دنبال می‌کند که پس از باز شدن چاله‌ای در جلوی رستورانشان و تأثیرگذاری بر تجارت، برای پرداخت وام خود تلاش می‌کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن The Bob's Burgers Movie 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن The Bob’s Burgers Movie 2022 با نزدیک شدن به تابستان، باب و لیندا بلچر از تمدید وام تجاری خود از بانک محروم می شوند و یک هفته به آنها فرصت داده می شود تا پرداخت ماه را انجام دهند. فرزندان آنها با چالش های خود روبرو هستند: تینا از اینکه از جیمی پستو جونیور بخواهد دوست پسر تابستانی او شود عصبی است، جین امیدوار است که گروه خود را اصلاح کند و لوئیز به دلیل امتناع از انجام یک شیرین کاری در زمین بازی مدرسه به دلیل ترس از گم کردن کلاهش مورد تمسخر قرار می گیرد. که او منبع شجاعت خود را باور دارد.

یک آب اصلی زیرزمینی شکسته و یک فروچاله غول پیکر در مقابل رستوران خانوادگی باب برگرز ایجاد می کند. کالوین فیشودر، صاحبخانه خانواده، علاقه ای به تعمیر سریع سوراخ ندارد. لوئیز که برای اثبات شجاعت خود به درون چاله می رود، اسکلتی را کشف می کند که پلیس آن را به عنوان بقایای کاتن کندی دن، مردی در واندر ورف که شش سال قبل ناپدید شده بود، تعیین می کند. کالوین پس از تطبیق اسلحه‌اش با گلوله‌ای که دن را کشته بود، دستگیر می‌شود، اما لوئیز به بی‌گناهی او متقاعد می‌شود و تینا و جین را برای کمک به او در یافتن قاتل، با گرفتن یکی از دندان‌های دن، استخدام می‌کند.

بچه‌ها دوست و محکوم سابق خود، میکی، یک آدم‌جذب دیگر، را در یک شهر تریلر حیواناتی که فکر می‌کنند کالوین گناهکار است، پیدا می‌کنند. یکی از افرادی با اکراه فاش می کند که دن با کالوین و برادرش فلیکس در شب ناپدید شدن او ملاقات کرده است. بچه ها استدلال می کنند که فلیکس کالوین را قاب کرده است و از گروهبان می شنوند. بوسکو که یک دکمه سرآستین جدید با بقایای دن پیدا شد. تدی، دوست بلچرز، یک چرخ دستی کباب می‌سازد تا بتوانند در خیابان غذا بفروشند تا زمانی که چاله پر شود. باب، لیندا و تدی که از بازرسان بهداشت مخفی می شوند، گاری را به اسکله شگفت انگیز منتقل می کنند، اما پس از تخریب تصادفی یک بنای یادبود برای دن، با لشکرها برخورد می کنند.

بچه ها خانه درختی فلیکس را به دنبال دکمه سر دست دیگر جستجو می کنند و می شنوند که او قصد فرار از کشور را دارد. آنها او را به Wonder Wharf و به یک کلوپ مخفی دنبال می کنند. کالوین با پرداخت وثیقه از راه می رسد و پس از آن گروور، پسر عموی و وکیل برادران، وارد می شود. کالوین که متقاعد شده است محکوم خواهد شد، آماده می شود تا با فلیکس در یک زیردریایی تغییر کاربری داده شده فرار کند. لوئیز با توجه به عکسی از گروور که دکمه‌های سرآستین جدید به تن دارد و جای گزش روی بازویش را با دندان دن تطبیق می‌دهد، متوجه می‌شود که او قاتل است.

گروور که گروه را با تفنگ نیزه ای گروگان نگه می دارد، از جمله باب و لیندا، پس از اینکه راه خود را به کلوپ پیدا کردند، اعتراف می کند که دن را در نقشه ای برای قاب گرفتن کالوین کشته است و ثروت خانواده را به ارث می برد (زیرا کالوین تنها عضو خانواده فیشودر بود. که هرگز به خاطر جنایات خود محکوم نشده است، از این رو او و گروور تنها کسانی بودند که واجد شرایط دریافت ثروت بودند) و واندر ورف را با یک پارک بزرگ جایگزین کردند. نقشه او زمانی خنثی شد که انبوهی از خاک که جسد را در آن جا گذاشته بود برای کشف کردن برای پر کردن یک فروچاله قبلی در خارج از Bob’s Burgers مورد استفاده قرار گرفت، سپس پس از اینکه لوئیز اسکلت را پیدا کرد دوباره احیا شد.

زیرنویس انیمیشن The Bob's Burgers Movie 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Bob’s Burgers Movie 2022 بلچرها با یک کارت گرافیک زیر اسکله فرار می کنند، اما گروور پس از پرتاب کالوین و فلیکس به اقیانوس برای غرق شدن، تعقیب می کند. بلچرها به رستوران خود می رسند، اما گروور وسیله نقلیه آنها را به داخل چاله هل می دهد و آنها را زنده به گور می کند. او به اسکله شگفت انگیز برمی گردد و یک فیوز روشن می کند تا پارک را بسوزاند.

برای بالا بردن روحیه لوئیز، باب و لیندا فاش می‌کنند که لیندا به افتخار مادر باب و کلاه صورتی مورد علاقه‌اش، کلاه لوئیز را به عنوان پاداش شجاعت در اولین روز پیش‌دبستانی‌اش ساخته است. باب موتور کارتینگ را روشن می کند و باعث می شود که یک لبه چرخ در معرض دید از طریق آب اصلی تعمیر شده ببیند. جت آب پرفشار حاصل، بلچرها را به سطحی که تدی منتظر آنهاست پرتاب می کند. او با پلیس تماس می گیرد که آنها به سمت واندر ورف می روند، جایی که لوئیز فیوز را برمی دارد و از آتش سوزی جلوگیری می کند. پلیس کالوین و فلیکس را از اقیانوس نجات می دهد و گروور را دستگیر می کند.

یک هفته بعد، کالوین برای سپاسگزاری وام بلچرها را پرداخت می کند. تینا احساسات خود را به جیمی جونیور اعتراف می کند و او را می بوسد که او هم متقابلاً جواب می دهد. گروه Gene برای تعداد کمی از مخاطبان اجرا می کند. لوئیز شیرین کاری زمین بازی را انجام می دهد و کلاهش را می اندازد و دیگر نمی ترسد. گودال وصله شده است و Bob’s Burgers دوباره درهای خود را باز می کند.

در ۴ اکتبر ۲۰۱۷، فاکس قرن بیستم اعلام کرد که یک اقتباس سینمایی بر اساس مجموعه انیمیشنی باب برگرز فاکس در حال توسعه است و قرار بود در ۱۷ جولای ۲۰۲۰ اکران شود. در ۳۰ اکتبر ۲۰۱۷، بخش تازه تاسیس فاکس قرن بیستم، فاکس فامیلی، برای نظارت بر اقتباس فیلم های بلند نمایش های تلویزیونی خود ایجاد شد. این شامل گرفتن Bob’s Burgers از انیمیشن فاکس قرن بیستم بود.

خالق سریال لورن بوچارد گفته بود که فیلم “هر خارشی که طرفداران سریال تا به حال داشته اند را از بین می برد” و در عین حال برای مخاطبان جدید نیز جذاب است. در ۱۸ جولای ۲۰۱۸، بوچارد گفت که فیلمنامه توسط استودیوها ارسال و پذیرفته شده است. این فیلم یک کمدی موزیکال است. در ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰، ستاره H. Jon Benjamin تایید کرد که کار روی فیلم به دلیل همه‌گیری COVID-19 از راه دور انجام می‌شود، در حالی که همچنین فاش کرد که ضبط فیلم از قبل شروع شده است، و بازیگران نقش‌های خود را دوباره ایفا می‌کنند. از سریال های تلویزیونی

زیرنویس The Bob's Burgers Movie 2022 - بلو سابتایتل

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۸۷ درصد از ۱۳۹ منتقد، با میانگین امتیاز ۷.۰/۱۰ مثبت هستند. اجماع وب‌سایت چنین می‌گوید: «فیلم باب برگرز تمام دل‌خواه، طنز و تماس‌های هوشمندانه‌ای را ارائه می‌کند که طرفداران سریال به دنبال آن هستند و در عین حال نقطه ورود سرگرم‌کننده‌ای برای افراد تبدیل‌نشده باقی می‌ماند.»  Metacritic، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند. ، بر اساس ۳۵ منتقد، به فیلم امتیاز ۷۵ از ۱۰۰ را داده است که نشان دهنده “بررسی های عمومی مطلوب” است. تماشاگرانی که توسط CinemaScore نظرسنجی شدند به فیلم نمره متوسط “A” در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که PostTrak گزارش داد که ۸۹٪ از مخاطبان به آن نمره مثبت دادند و ۶۹٪ گفتند که قطعاً آن را توصیه می کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.